3 października 2011

Sama słodycz

Wyzwanie scrap#1 na Scrapujących Polkach nosi wdzięczny tytuł: Na słodko. Od razu wiedziałam, które z ostatnio wywołanych zdjęć oscrapuję i jaki nadam tytuł mojej pracy :) Papier też wpadł mi w łapki dość szybko, całe LO powstawało łatwo i przyjemnie - bo pracowałam z jedną z moich najulubieńszych fotek!

U mnie słodycz przejawia się w tytule, w temacie oraz w zdjęciu (choć moja mama uważa, że to nie słodycz, a pół-pornografia :P albo co najmniej namiętność :D), a wszystko okraszone subtelnym smakiem słodkiego wina w tle ;) Motyli jest 5 - były obowiązkowym elementem pracy (miało być więcej niż 1).
Scrap dość skromny, jeśli chodzi o dodatki, ale nie chciałam przytłaczać tego zdjęcia, to ono jest głównym tematem i główną ozdobą mojej pracy :)

Papier, elementy papierowe i alfabet ILS, czarny tusz (potraktowane nim: motyle oraz brzegi scrapa i definicja miłości) ze scrapcomu, guziki z szufladki, papierowy motyl z UHK Gallery, czarne krople akrylowe ze scrapcafe.
 ***
Dziewczyny, bardzo bardzo Wam dziękuję za tyle ciepłych słów!! Nie wiem, co się ostatnio dzieje, ale od notki z albumem "Ulotne chwile 2011" mój blog (i album na SP) przeżywa prawdziwe oblężenie!! W skrzynce mailowej ciągle pojawiają się wiadomości o nowych komentarzach, nagle przy Obserwatorach pojawiła się piękna liczba 96 (zaraz dobijemy do setki!! trzeba zacząć myśleć o jakimś candy :D), liczba odsłon bloga to już ponad 22 tysiące!! Jestem w ogromnym szoku, tym bardziej, że wszystkie Wasze komentarze są pełne pochwał i szczerego - mam nadzieję - zachwytu! To bardzo miłe i napędzające do dalszego tworzenia :) Tym samym odnoszę wrażenie, że właśnie teraz jest ten czas, kiedy wygrzebuję się z szufladki "początkująca scraperka" i przechodzę na ciut wyższy poziom, dla którego jeszcze nie wymyśliłam nazwy ;)

W związku z tym, że nie jestem już tak całkowicie całkowicie zielona, postanowiłam zgłosić się do drugiej edycji Projektu Zeszyt, organizowanego przez niezastąpioną Michelle - mam nadzieję, że mój zapis jest ważny, bo mam już nawet pomysł na moje kartki ;)

2 komentarze:

 1. Piękny scrap!
  Cudowne zdjęcie!
  Gratuluję rozwoju twórczego!
  Miło mi, że "spotkamy się" w Projekcie Zeszyt II.
  Dzięki temu, że odwiedziłam dzisiaj Twój blog od razu zajrzałam do Michelle i zapisałam się!
  Dziękuję za info i pozdrawiam serdecznie!:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. A kto Ci mówił, że jesteś zielona ? :) Kochana już od długiego czasu nie jesteś początkująca, bardzo się rozwinęłaś, tworzysz ciekawe, fajne rzeczy, a do tego jesteś ciepłą, wesołą osobą:)
  Scrap jest boski!!!

  OdpowiedzUsuń