28 marca 2012

Radośnie

Wiosennie, kolorowo i pastelowo - takimi określeniami można opisać karteczkę, która wczoraj wieczorem "sama się zrobiła", gdy tylko ujrzałam paletę kolorystyczną na City Crafter Challenge Blog, o tę:

Na pracy musiały znaleźć się wszystkie z kolorów z palety - na szczęście są papiery, które zawierają w sobie całą tę paletę :P Postawiłam głównie na różnorodność kolorystyczną i warstwowość :) I przyznam nieskromnie, że bardzo mi się ta kartka podoba! :)
Słońce już dziś średnie, kolory najlepiej widać na tej fotce (która była robiona, aby ukazać warstwy, no ale co tam :P):
I jak?
Lecę robić zaproszenia na urodziny! ;)

11 komentarzy:

 1. This is so lovely! ... Many thanks for playing along with us at CCCB

  OdpowiedzUsuń
 2. That is sweet, I love that you really put in your effort to play with our Spring color palette, thanks for playing along with us at CCCB!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cóż, przecież trzeba uszanować wszystkich gości, dlatego główna wygrana jest jedna ale każdy dostanie "cukierasa". Adresu podanego w komentarzu nie opublikuje:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Och, sama wiem cięzko zrobić dobre zdjęcie przy kiepskim oświetleniu, ale mimo niesprzyjającej pogody, widać wspaniałe kolory i warstwy. Kartka wygląda pięknie, a domyślam się, że na żywo, wygląda jeszcze lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Such a pretty card. I just love the design and colors..
  Thanks so much for playing along with us at CCCB!

  OdpowiedzUsuń
 6. beautiful, I love how you combined the colours!
  xo Wendy

  OdpowiedzUsuń
 7. Congratulations on your win at CCCB... so deserved!

  OdpowiedzUsuń