4 czerwca 2012

Pozytywnie ;)

Witajcie :)) Dziś poniedziałek, więc czas na kolejne wyzwanie Scrapgangu :) Tym razem proponuję Wam wykonanie dowolnej pracy w temacie: COŚ POZYTYWNEGO. Należy wykonać pracę z minimum jednym, dobrze widocznym pozytywnym słowem (miłość, radość, szczęście itd.) i minimum 3 mediami :) Szczegóły wyzwania na scrapgangowym blogu, zapraszam serdecznie! :)

Ja wykonałam obrazek (właściwie: obrazeczek :P) na bazie podstawki pod piwo :)
Troszkę poeksperymentowałam z mediami i ze sposobem ich nakładania :) Najpierw pomalowałam podkładkę grubą warstwą białej farby akrylowej, i zanim wyschła pochlapałam troszkę różowym distressem z buteleczki, po czym rozmazałam wszystko za pomocą gąbeczki. Następnie w kilku miejscach naciapałam odrobinę żółtej farby akrylowej i ponownie wszystko roztarłam gąbeczką. Na to nasypałam holograficzne minikółeczka cd i turkusowy brokat i - żeby się wszystko trzymało - całość pokryłam grubą warstwą crackle accents. Później przykleiłam koronkę, literki, paski papieru, które też pomalowałam farbą akrylową. Na koniec przykleiłam lekko zmodyfikowane papierowe kwiatki i ręcznie wycinane i gniecione listki :) I powstał radosny, słoneczny obrazek. A do niego zamierzam utworzyć jeszcze inne optymistyczne obrazeczki, tak, żeby mieć całą pozytywną kolekcję ;))

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę duuużo uśmiechu na ten deszczowy czas!

ps. jeszcze się nie chwaliłam, że właśnie spełniło się jedno z moich tegorocznych postanowień - osiągnęłam jeden cel, który przyświecał mi od początku istnienia tego wyzwaniowego bloga.... Dostałam wyróżnienie Top-4 w UHK Gallery - Inspiracje!!!! Za moją kawową karteczkę z poniższego posta :) Jupiiii!! :D

6 komentarzy:

 1. świetna karteczka :) gratuluję wyróżnienia :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wοw, that's what I was looking for, what a data! present here at this weblog, thanks admin of this web page.
  Feel free to surf my weblog ; loans for bad credit

  OdpowiedzUsuń
 4. Way cool! Some extremely valiԁ points! I appгеciate you penning this article plus the rest of the site iѕ very good.
  Here is my web-site : loans for bad credit

  OdpowiedzUsuń
 5. http://www.1monthloan13.co.uk/http://www.1monthloan13.co.uk/http://www.1monthloan13.co.uk/http://www.1monthloan13.co.uk/http://www.1monthloan13.co.uk/http://www.1monthloan13.co.uk/http://www.1monthloan13.co.uk/http://www.1monthloan13.co.uk/http://www.1monthloan13.co.uk/http://www.1monthloan13.co.uk/I thinκ everуthing said was very logical. But, thіnk about this,
  suppοse you aԁded a littlе сοntent?
  I mean, I dоn't wish to tell you how to run your blog, however suppose you added a post title that grabbed people's attеntіon?
  I mеan "Pozytywnie ;)" is kіnda vаnilla.
  You might look at Yаhoo's front page and see how they create post headlines to get viewers interested. You might add a video or a related picture or two to grab people interested about everything've got to saу.
  In my οpіnion, іt ωould bring your blog a little liѵelіer.


  Mу webѕite; 1 month loan
  My blog post : %anchor_text%

  OdpowiedzUsuń
 6. Very good info. Lucky me I recently found уour sitе by chance (stumbleupοn).
  I havе sаvеԁ it for later!

  Look into my wеb page lose weight

  OdpowiedzUsuń