30 czerwca 2014

Mini album dla przyjaciółki

Dziś mini albumik dla kogoś wyjątkowego - osoby, którą znam od 8 lat i która potrafi cierpliwie znosić wszystkie burze w moim życiu, wspierając, wysłuchując, pocieszając i przegadując problemy przy kawie. Kasia - bo o Niej mowa - miała niedawno urodziny. W związku z tym, że na zeszłorocznych śmiała się, iż dostaje coraz bardziej zaawansowane kartki i kiedyś będzie musiała dostać album, postanowiłam wybrać dwa najdurniejsze nasze wspólne zdjęcia plus jedno normalne ;-) i przy pomocy zbieraniny stempli, papierów 7 Dots Studio i tekturek ze Scrapińca nadać im odpowiedni nastrój :D Okładkę albumiku zdobią m.in. róże wykonane z różyczek na tiulu dostępnych w Lemoncraft :) Z tego sklepu pochodzi również śliczny papier zdobiący wieczko pudełka.


Zdjęcia wydrukowałam i zabezpieczyłam przed zabrudzeniem folią elektrostatyczną.
Albumik jest naprawdę niewielki, mieści się w dłoni

Kasi się spodobał, a Wam się podoba? :>

4 komentarze:

 1. Śliczny jest, wspaniały prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękny! Taki prezent jest zawsze wyjątkowy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mi się spodobał. Na pewno bardzo bym sie ucieszyła, jakby dostała taki od przyjaciółki, więc nie dziwię się przyjaciółce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest śliczny. Przyjaciółka musiała być zachwycona takim prezentem, nie miała innego wyjścia. Twój album po prostu zachwyca. :)

  OdpowiedzUsuń