28 kwietnia 2015

Wyjątkowy prezent na ślub - ręcznie robiony album

Hej, hej!

Jakiś czas temu zostałam poproszona o wykonanie albumu, który stanie się prezentem ślubnym. Z założenia, album miał być ślubno-poślubny, co oznacza, że 5 pierwszych stron przeznaczone jest na fotki z dnia ślubu, później jest miejsce na wspomnienia z podróży poślubnej i miesiąca miodowego, a co znajdzie się na pozostałych kartach, to się dopiero okaże, jaki scenariusz napisze życie... :)

Album jest nietypowy. Bo i love story Młodej Pary jest zaskakująco oryginalna. Otóż Pani i Pan Młody poznali się...w call center! :-) Stąd główny motyw okładki: słuchawki telefoniczne splecione kabelkiem w kształcie serca :) W tym miejscu z całego serca dziękuję Rysie za umiejętność narysowania moich wyobrażeń :) :* W albumie znalazło się też kilka cytatów o tym, że małżeństwo to rozmowa, że każda rozmowa tak samo się zaczyna, ale zakończenie może być bardzo różne itp. :D

Osoba, która zamawiała album powiedziała, że ma być radosny i kolorowy, bo tacy właśnie są Oni: Agata i Filip :) Postawiłam na totalny mix różnych kolekcji większości polskich producentów (UHK Gallery, Galeria Papieru, Asica Scrap, Magiczna Kartka, Studio75. ILS, 7 Dots Studio) i digi-stempelki z bloga Sliekje, które idealnie mi tu pasowały :) Koniec gadania, przejdźmy do pokazywania! :D A zdjęć będzie duuużo :) Choć i tak nie pokażę Wam wszystkich stron, bo post byłby kilometrowy :P

Okładka nawiązująca do historii miłosnej Młodej Pary
Wyszedł wielokolorowy grubasek :)

Strony ślubne w wersji bardziej eleganckiejTył okładki :)
I jeszcze trochę zbliżeń na szczegóły - dekoracyjne kompozycje tekturek i stempli oraz ręcznie kolorowane stempelki :)

Baloniki kolorowane Promarkerami


Uwielbiam tę słodką parkę! :))
Mam nadzieję, że album Wam się podoba! A jeszcze większą mam nadzieję, że Młoda Para zadowolona z prezentu! Bo o tym, że Zamawiająca zachwycona, to już wiem :)

Pozdrawiam! Trzymajcie się ciepło w te chłodniejsze dni! :*

Kasia

ps. A jeśli chcesz, bym wykonała dla Ciebie podobny album, który stanie się wyjątkowym, oryginalnym prezentem na dowolną okazję, napisz na katarzynagrudnik@gmail.com :)

2 komentarze: