17 stycznia 2017

Album na pierwszy rok życia dziecka

Cześć!

Wczoraj były mocne fiolety, to dziś dla odmiany coś pastelowego i dziewczęcego!

Ręcznie robiony album na pierwszy rok życia dziecka to wspaniała pamiątka, zarówno dla rodziców maluszka, jak i dla Niego - gdy już dorośnie, będzie mógł zobaczyć, jak doświadczał tych wszystkich ważnych pierwszych wydarzeń: pierwszego dnia w domu, pierwszego spaceru, pierwszej zupki... Czas płynie szybko, dzieci tak szybko rosną! Warto zachować najpiękniejsze wspomnienia na dłużej :-)

Dziś przedstawiam Wam album Jagienki. Utrzymany w pastelowych kolorach, został w całości wykonany z kolekcji marki LemonCraft. Pastelowy, dziewczęcy róż został przełamany miętą i chłodnym turkusem oraz delikatnym, kremowym beżem :-) Do tego obrazki i obrazeczki wycięte z arkuszy z Magicznej Kartki i tekturowe napisy ze Scrapińca

Osoba zamawiająca album miała dla mnie sporo wytycznych. Miałam wykonać album-pamiętnik, w którym nie tylko znajdą się fotografie, upamiętniające "pierwsze razy", ale w  którym będzie też miejsce na osobiste zapiski rodziców oraz notatki dotyczące niektórych wydarzeń. Album powstał na niezawodnej, pięknej i solidnej bazie exclusive ze Studio75 - tym razem jest to baza A4, która wewnątrz ma aż 15 kart. Dodatkowo niektóre strony zawierają rozkładane ramki na zdjęcia i zapiski, a na jednej stronie umieściłam kieszonkę, do której wsuwa się usztywnione karteczki - z jednej strony jest miejsce na zdjęcie, z drugiej - na notatki :-) Są też specjalne strony na odbicie małych rączek i nóżek :-)

Oto kilka przykładowych stron - nie wklejam fotek każdej strony, bo jest tego za dużo:


A tu zbliżenia na szczegóły:
Można zamawiać u mnie takie albumy: dla dziewczynek, dla chłopców, z ukierunkowaniem tematyki poszczególnych stron, albo z większą swobodą dla rodziców przy wyborze fotografii. Taki album jest doskonałą pamiątką na narodziny, roczek, chrzest święty, albo nawet i bez okazji ;-)

Album może mieć rozmaite wymiary, liczba stron i kolorystyka również do uzgodnienia.
Zapraszam!

Kasia Tworzy
Kasia Udalska

ps. metryczka z pierwszej strony jest od Werciakol

1 komentarz: