21 lutego 2017

Ręcznie robione albumy z podróży

Witajcie!

Dziś chcę pokazać dwa albumy, stanowiące komplet. Zawierają ulubione zdjęcia pewnej przeuroczej pary, zdjęcia z podróży po Stanach. Cytat, umieszczony na okładkach, został podzielony na dwie części, tak, że dopiero albumy ustawione obok siebie tworzą kompletną całość (pomysł Klientki) :-)
Piękne fotografie są w większości utrzymane w niebiesko-brązowej kolorystyce i takie też barwy wybrałam na tło albumów. Dla ożywienia całości i dla uzyskania bardziej "amerykańskiego klimatu" dodałam odrobinę czerwieni ;-) Albumy mają tła wykonane metodą targaną - bardzo lubię pracować w ten sposób, wydaje mi się, że efekt jest na tyle ciekawy, że tak wykonany album nie potrzebuje już zbyt wielu dodatków. Tu - w roli elementów ozdobnych i spójnych z fotografiami - wystąpiły różnego typu papierowe pamiątki: bilety lotnicze, bileciki z hotelu, bilety komunikacji miejskiej oraz bilety wstępu z odwiedzanych przez parę miejsc. Całość niezwykle klimatyczna i... chyba fajna? :-) Zapraszam na fotorelację! Zdjęć dużo, ale to i tak zaledwie ułamek tego, co znalazło się w albumach :P

Układ papierów w tle na poszczególnych stronach jest taki sam w obu albumach, ale zdjęcia, dodatki i pamiątki są różne :)


W obu albumach na niektórych stronach znajdują się po dwa zdjęcia, dodatkowe fotografie umieściłam w rozkładówkach, zawiązywanych wstążeczką :)


To wszystko na dziś, zapraszam wkrótce -
tym razem na coś dzieciowego ;-)

Pozdrawiam,
Kasia Tworzy
Kasia Udalska

2 komentarze:

  1. świetne albumy, pełne energii. Super kolorystyka i detale. Fajnie pomyślane i pięknie wkonane

    OdpowiedzUsuń